#
#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

LETNÍ DOUČOVÁNÍ ANGLIČTINY ZDARMA PRO NAŠE ŠKOLÁKY

Typ: ostatní
Cílem letního doučování angličtiny je pomoci dětem zopakovat si látku z předchozího školního roku tak, aby děti zvládly učivo v dalším školním roce. Současně je důležité, aby byla výuka dostupná všem dětem bez rozdílu, z toho důvodu je pro děti bezplatná.

Cílem jej pomoci dětem zopakovat si látku ze školního roku tak, aby zvládli učivo v dalším školním roce. Děti mají doučování zcela zdarma, a to díky zapojení naší školy v projektu, který financuje MAS Brána Brněnska, z.s. Doučování realizuje jazyková škola TLC Kids, na jejich web stránkách je přihlašování na doučování. Stačí si vybrat školu a třídu a poté se nabídnout volné termíny na doučování v období červenec až srpen. Termíny mají od rána až do večera. Doučování je pro děti od 2. do 8. třídy. Lektory TLC Kids už vaše děti možná znají, v některých školách vedou konverzační hodiny s rodilými mluvčími. Letní doučování povedou převážně čeští lektoři, pedagogové, kteří umí zábavnou formou učit děti, pracují s osnovou výuky a procvičí to nejdůležitější.

Leták pro rodiče_doučování AJ o prázdninách


Příloha

Vytvořeno: 19. 4. 2021
Poslední aktualizace: 19. 4. 2021 17:04
Autor: Zuzana Armutidisová